तीन वर्षीया बालिका बलात्कार आरोपमा ६० वर्षीय बृद्ध पक्राउ

0
108

बझाङ । तीन बर्षीया बालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा ६० बर्षीय रामभक्त दमाई पक्राउ परका छन् । छविस पाथिभेरा गाउँपालिका ३ सोती गाउँ घर भएका ६० वर्षीय रामभक्त दमाईलाई प्रहरीले बालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा पक्राउ गरेको हो ।

पीडित बालिकाकी आमाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय बझाङमा दिएको जाहेरीको आधारमा मंगलबार दमाईलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

दमाईलाई कारवाहीको माग गर्दै पीडित बालिका र उनकी आमा अहिले महिला सेव हाउसमा बस्दै आएका छन । मदिरा सेवन गरी राति १० बजे तिर घरमा आएर ३ वर्षीया बालिकालाई जबरजस्ती करणी गरेको पीडितकी आमाले बताइन । मदिरा सेवन गरेर राति आफुमाथि जबरजस्ती करणीको प्रयास गरेको र आफु उम्केर भाग्दा छोरी माथि आक्रमण गरेको उनको भनाई छ ।

ईलाई जबरजस्ती करणी अन्र्तगत मुद्दा दर्ता गराई कारवाहीको प्रक्रिया अघि बढाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बझाङका सुचना अधिकारी इश्वरी दत्त पाण्डेयले बताए ।

Loading...
SHARE
Previous articleबसको ठक्करबाट वृद्धाको मृत्यु
Next articleदुई लाख नगदसहित ११ जुवाडे पक्राउ