प्रहरीले बालक बेच्न खोजेको आरोप लगाउँदै स्थानीय विरोधमा भिड थग्न नसकेपछि प्रहरीले चलायो गोली

0
125

जनकपुर । धुमुवा प्रहरी र स्थानीय युवा विचमा मनमुटाब भएपछि धनुषामा तनाव भएको छ ।
धनुषाको सिमावर्ती क्षेत्रमा एक घुमुवा प्रहरीले दुई जना बालकलाई हातपात गर्दै हत्कडी लगाएर भारत तर्फ लग्न खोजेपछी स्थानीयवासीहरु आक्रोशित बनेका छन् । प्रहरीले सो क्रममा पाँच राउण्ड हवाई फायर समेत गरेको हो ।

नगराईन नगरपालिका वडा नम्बर ८ बस्ने १६ वर्षिय बिजय साह हलुवाई आफ्नो भाउजुलाई माइती छाडेर मोटरसाइकलबाट आउदै गर्दा खिरखिरया बिर्ताको मोडिमा घुमुवा हवल्दार प्रेम शंकर ठाकुरले एक्कासी नियन्त्रणमा लिएर हातपात गरेका थिए ।

प्रहरीले बिजय र १२ वर्षको राजकुमार मण्डललाई पछाडिपट्टि हात बटार्दै हत्कडी लगाएर भारत तर्फ लग्न खोजेको आरोप लगाउदै स्थानियवासी आक्रोशित भएपछि बहुअर्वा प्रहरी चौकीले घुमुवा हवल्दार ठाकुर, उनको सहयोगी राजेश साह, बिजय र राजकुमारलाई नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

प्रहरीले बालकलाई नियन्त्रणमा लिएको र कुटपिट गरेको भन्दै स्थानीयवासीले बहुअर्वा प्रहरी चौकी घेराउ गरेका छन् । अत्यधिक संख्यामा भिड बढ्न थालेपछि प्रहरीले विभिन्न ठाउमा गरि ५ राउन्ड अश्रुग्यास प्रहार गरेका छन् भने अहिले अवस्था शान्तिपुर्ण रहेको बहुअर्वा प्रहरी चौकीका असई रामबाबु रायले बताए ।

उनका अनुसार नियन्त्रणमा रहेका घुमुवा प्रहरी हवल्दार ठाकुर र उनका सहयोगी राजेश साहलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषालाई जिम्मा लगाईएको छ भने ती दुई जना बालकलाई स्थानीय जनप्रतिनिधि तथा अभिभावकको जिम्मा लगाइने बताए ।
घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान भई रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Loading...
SHARE
Previous articleआयरल्याण्डसँग नेपाल १३ रनले पराजित
Next articleतनहुँबाट हराएका ४ सय ८८ महिला तथा बालबालिका फेला