भक्तपुर नगरका सयौं कार्यकर्ता नेपाली काग्रेस प्रवेश

0
151

भक्तपुर । नेमकिपा लगाएतका सयौं कार्यकर्ता नेपाली काग्रेसमा एक समारोह बिच पार्टी प्रबेश

गरेको छ । नेपाल तरुन दलको आयोजनमा ठिमीमा आयोजित विरोघ सभामा सयौं कार्यकता पार्टी प्रवेस गरेको छ ।

पार्टी प्रवेश गर्नेमा भक्तपुर नगरबाट
रोसन नापपित ,नविन अबाल , निनेश प्रजापति ,विशाल सैजू, सुनिल राजचल ,सुनिल ध्यमसु ,रकिन छुस्याबाग ,लकि बोहजू ,सुुनिल ढुकुछु , राजेश खाइजू ,रुकेश किवानियो , रविन त्वानाबासु , मनोज छ्यास्याबाग , कृष अवाल , रवि सुवाल ,सुजन लागेजु ,प्रकाश माकजु , राजाराम खाइजु ,रमेश जधारी , अनिल मास्के ,सुनिल मास्के , सुनिल त्यात , सुमन त्यात , प्रकाश गाइजु, राकेश मानन्धर , विकेश गोसाइ , बलराम प्रजापति , राकेश सुबाल , सुरेश कासुला , सुनिल मानन्धर ,राजन मानन्धर , बलराम प्रधान , रुकेश प्याथ , सेजम स्यामा ,दशराम लबजु , सविन त्वानाबासुु ,अन्जन राजचल , सुनिल सैजु , सुनन सुवाल , दिनेश बाती , रितिक अबाल , संदिब सुबाल , बिशेष तामाइ्ग , निरिबल सैजु ,प्रज्ज्वलमान कायष्ठ , केदार पन्च , सुमन रिजाल , सनिश कोण्डा , सुरेश सैजु , प्रमेश पलिखेल , रविन बोजु , विकास कोजु , प्रेम बाती , सन्जु साखकर्मी

सुर्यविनायक नगरको गुण्डुबाट
रोजित श्रेष्ठ , सलिना श्रेष्ठ , सुगम श्रेष्ठ , बाबु कृष्ण पन्च , मबिन्द्र थापा , राजन खुलिमुलि , सुजन खुलिमुलि , कपिल थापा , भिमसेन खुलिमुलि , रविन खुलिमुलि , सविन पन्च , सुमन पन्च , विदुर परियार ,

सुर्यविनायक नगरको २ वडा बाट
अन्जन थापा , सागर साक्य , पुजन जंग , सुलभ पराजुली , साजन श्रेष्ठ ,सौरभ श्रेष्ठ ,सुजन क्षेत्री , सन्तोष पौडेल , अनमोल सापकोटा , रुपक केसी ,श्रीजल खत्री , उकेश माझि , विजय भुजेल , उत्सब बस्नेत , अरुण सुनुवार ,दिनेश जिसी , सबक खत्री , बिनोद , विजय तामाङ्ग , सनय लामा , सिद्धार्थ बस्नेत , सुलभ भण्डारी , पविन केसि , नविन थापा , अमिर थापा मगर सन्जीव थापा , शंखर प्रसाद दुलाल , अन्जित थापा मगर , कृष्ण हरि खत्री , कविराज अधिकारी

मध्यपुर ठिमी नगरबाट
सुभास रानाभाट , एलिस श्रेष्ठ , पंकज आर्चाय , सुभाष तामाङ्ग , सुरेश थापा , सुर्य कार्की , विनोद श्रेष्ठ , अविन श्रेष्ठ , राजेश श्रेष्ठ , तासी लामाङ्ग , विबेक लामा , प्रसिड राई , विक्रम राई रहेका छ ।

कार्यक्रममा नेपाली काग्रेसका केन्द्रीय सदस्य एवं पुर्व मन्त्री गगन कुमार थालाले शुभकामना दिनु भयो ।

Loading...