जानी राखाै ! २०८० सालको वार्षिक राशिफल

147

२०८० सालको हार्दिक मङ्गलमय शुभकामना व्यक्त गर्दछु।यो वर्ष हजुरहरूको लागि उपलब्धि मूलक,सुखद एवम् कार्य सफलता मुखिहोस् ।पशुपतिनाथले हामी सबैको रक्षा एवम् कल्याण गरून्।
२०८० सालको कुरा गर्दा यो सालको सम्वत्सार नाम पिङल हो
। संवत्सरको हिसावम यो वर्ष शासकहरू शक्ति सन्तुलन र खिचातानीमा व्यक्त हुने हुँदा राज्य नीति विवादित र कमजोर हुने देखिन्छ।कृषिमा प्रगति भए पनि हड्डी सम्बन्धी नयाँ रोगको भय हुन सक्नेछ।
यो वर्षको राजा बुध ग्रह हो भने मन्त्री शुक्र ग्रह हो । पछिल्लो वर्षको तुलना गर्ने हो भने यो वर्ष अनुकूल होला।बुध ग्रह वर्षको राजा भएको कारण यो वर्ष देशमा व्यापार व्यवसाय राम्रो हुने,बैङ्क,वित्तीय संस्थामा र शेयर मार्केटमा सुधार देखिने छ।ब्याजदर र मूल्य वृद्धि नियन्त्रण होला।कृषि उत्पादनले उचित बजार पाउने एवम् कृषकले बजार भाउ पाउने देखिन्छ।देश एवम् जनताको आर्थिक अवस्था मजबुत हुने एवम् विदेशी मुद्राको सं चिति बढ्ने छ।आपराधिक घटनाहरू,चोरी लुटपाट बलात्कार जस्ता घटनाहरूमा कमी आउने छ साथै सामाजिक सु(शासन कायम हुनेछ।देशको राजनीति अलि फरक धरतिर लम्किने छ।राजनीतिक सन्तुलन मिलाउन राजनीतिक शक्ति, दल( गुट लाई चुनौती हुनेछ । धार्मिक, शैक्षिक उन्नति,मनोरञ्जन क्षेत्रहरू,पर्यटन ,होटेल रेस्टुरेन्ट ,खेलकुद क्षेत्रमा राम्रो प्रगति देखिनेछ। योजना एवम् विकास कार्यहरूले गति लिनेछन्।प्राकृतिक विपत्ति ,सुख्खा खडेरी ,उच्च तापक्रम जस्ता समस्याहरूका कारण जल वायु परिवर्तनको प्रभाव स्पष्ट देखिने छ।।।

ज्योतिषी आदित्य सुरेश राज गिरि

ग्रहमंडलीय अवस्थाको आधारमा यो वर्ष चन्द्र कुण्डलीलाई मात्र आधारले हेर्दा १२ राशिहरूलाई निम्न अनुसार फल मिल्ने छ।

मेष: वर्ष राम्रो साबित होला।पारिवारिक ,प्रेम एवम् दम्पती जीवनमा राम्रो होला। सन्तान सुख एवम् साथीभाइको सहयोग मिल्ने छ। भौतिक सुख एवम् सम्पत्तिमा वृद्धि हुनेछ।निर्माण जन्य कार्यमा लाभ मिल्ला।राजनीतिक सफलता हात पर्ने देखिन्छ ।टेक्निकल पढाइमा लाग्ने विद्यार्थीका लागि विशेष वर्ष साबित हुनेछ।

वृष: विदेश यात्रा र वैदेशिक काममा भने सफलता पाउने योग छ ।धर्ममा विश्वास बढेर जानेछ।खर्चमा वृद्धि होला।आय भने राम्रो नै हुनेछ।प्रभाव शक्ति बढेको कारण शत्रु कमजोर हुनेछन्।स्वास्थ्य पक्षमा अलि ध्यान दिनु होला।मुद्दा मामिलामा लाभ मिल्ला।

मिथुन: वर्ष शुभ रहनेछ।काम काजमा सफलता मिल्नेछ।नयाँ कामको अवसर आउने देखिन्छ।सरकारी तथा राज्य बाट सहयोग मिल्नेछ । व्यापार वृद्धिले आर्थिक स्थिति मजबुत होला।
सन्तानको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनु होला ।

कर्कट:  वर्ष मध्यम होला।आय एवम् व्यावसायिक कार्यमा विलम्ब होला। बोलीमा नियन्त्रण गर्नुहोला। अनावश्यक दोष, झमेला र झन्झट आउन सक्नेछ।मन दुखी एव तनाव केही हदसम्म बढ्नेछ । शैक्षिक क्षेत्रमा विशेष जोड दिनु होला।प्रेम एवम् वैवाहिक जीवन मध्यम होला।वैदेशिक कार्यमा लाभै होला।

सिहः कामकाजमा सफलता हात पर्ने देखिन्छ।आकस्मिक लाभ एवम् यात्राको अवसर प्राप्त होला।व्यापार (व्यवसायमा सफलता हात पर्नेछ।दाम्पत्य तथा प्रेम जीवनमा अनुकूल होला। राज्य सम्मानमा मिल्ने देखिन्छ।जग्गा जमिनको काममा लाभ मिल्ला।

कन्या: विद्यार्थीका लागि शैक्षिक प्रगति सोचे जस्तो नहोला ।सन्तान बाट सोचे जस्तो सुख मिल्नेछैन।अध्ययन का लागि विदेश यात्रा राम्रो होला।धन कमाउनको लागि अवसर धेरै मिल्नेछ।आर्थिक कारोबारमा फाइदा लिन मेहनत धेरै गर्नु पर्नेछ।

तुला: वर्ष अनुकूल साबित हुनेछ।शैक्षिक उन्नति मिल्नेछ ।आटेको काम बन्ने छ।आम्दानी राम्रो नै होला।विवाह ,श्रीमती एवम् प्रेममा सुख लाभ होला।मान सम्मान तथा सुख सुविधा मिल्नेछ ।लामा यात्राहरूको योग बन्नेछ। विलासिताको साधनको भोग मिल्ने छ।हरेक काममा चतुर्‍याइँ देखिने छ ।धनको मार्ग खुल्नेछ।व्यापार राम्रो नै होला।कार्य सफलता मिल्ने छ।

बृस्चिकः  यो वर्ष पारिवारिक सुखमा कमी आउला ।खर्च बढेर जानेछ। शैक्षिक क्षेत्रमा सोचे जस्तो नहोला ,परीक्षा एवम् पदोन्नतिमा बाधा होला।साथी भाइको सहयोग मिल्नेछ।राजनीति र राज्यको काममा विशेष ध्यान दिनु होला।आयमा वृद्धि हुनेछ।कृषिमा फाइदा मिल्नेछ।वैदेशिक लाभ मिल्ला।खानपनमा ध्यान दिनुहोला ।मान सम्मानमा कमी होला।

धनु:  विद्या तथा सन्तान सुखमा मिल्नेछ ।परीक्षामा सफलता मिल्ला।नोकरीमा पदोन्नति मिल्ला। कार्यमा सफलता एवम् राज्य सम्मान मिल्नेछ ।पारिवारिक सुख पूर्ण रूपमा भोग गर्‍यो योग छ।सवारी साधन तथा गृह एवम् भूमि खरिदको वातावरण बन्नेछ ।धर्ममा रुचि एवम् धार्मिक यात्रा हुनेछ।आयको नयाँ बाटो खुल्नेछ।शत्रुहरू देखि होसियार हुनुहोला।

मकर: धन वृद्धि होला।व्यापार र कारोबार राम्रो होला। राज्य द्वारा सम्मान पाउनुका साथै हरेक कार्यमा सफलता पाउनु हुनेछ । घरेलु वातावरण सुखमय होला।जिद्दीपन छोडेर सकारात्मक सोचका साथ अगि बढ्नुहोला।माताको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला।वहन सुख मिल्नेछ।नोकरीमा सफलता होला।

कुम्भ: आलस्य पन छोडेर सुखी र खुसी देखिनु होला जसले गर्दा बोलिएको प्रभावमा वृद्धि होला। रिसलाई नियन्त्रण गर्नुहोला । वैवाहिक जीवन र प्रेम जीवनलाई सन्तुलित गरेर अगि बढ्नु होला।आयमा वृद्धि हुनेछ।सम्पत्ति थपिने छ। वैदेशिक कार्यमा लाभ मिल्ला।शनि अशुभ हुनेहरूले भने अलि धार्मिक एवम् आध्यात्मिक बाटो सङाल्दै सुखमय जीवन जिउनु होला।अनावश्यक झमेला बाट जोगिनु होला।राज्य सम्बन्धी कार्यमा जिम्मेवार हुनुहोला।

मीन:  यो वर्ष महत्त्वपूर्ण साबित होला।आर्थिक सफलता मिल्ला।काम एवम् व्यापारमा प्रगति भाइ सम्पत्ति एवम् धनमा वृद्धि होला।वैदेशिक कार्यमा लाभ एवम् यात्राको अवसर मिल्ला ।स्वास्थ्य सम्बन्धित परेशानी देखा पर्न सक्छ।बोलीलाई नियन्त्रण गर्नुहोला।कुटुम्ब सुखमा कमी आउला।बौद्धिक प्रगति होला।मन खिन्न हुन नदिन सकारात्मक सोचले वर्ष अगाडि बढाउनु होला।

यो वार्षिक राशिफल तपाईँको चन्द्र कुण्डलीलाई आधार मानी तयार गरिएको हो ।आधिकारिक फलका लागि तपाईँको जन्म समय ,स्थान र लग्न अनुसारको अनिवार्य योग्य ज्योतिषीहरूलाई भेट्नु नै पर्नेछ।।।
ज्योतिषी आदित्य सुरेश राज गिरि